Lot 92
Jean Bernard Descomps (1878-1948). " Lion au rocher ". Bronze
Jean Bernard Descomps (1878-1948). " Lion au rocher ". Bronze polychrome. Signé. H. 32 cm L. 50 cm. TR
Estimation : 150 € à 200 €